TOPlist

U Floriána na Jedlině 1

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Objekt U sv. Floriána je samostatnou součástí venkovského statku z poloviny 18.století, který se nachází na araktivním místě v klidném a romantickém prostředí osady Jedlina na hranici CHKO Orlické hory v blízkosti obce České Petrovice (Ski Sportareál České Petrovice - 1500m od objektu [www. ceskepetrovice. com]). NABÍZÍ PRONÁJEM PODOBNÉHO PODOBNÉHO CHARAKTERU JAKO HORSKÁ CHATA NEBO CHALUPA SE SAMOSTATNÝM ODDĚLENÝM VCHODEM. OSTATNÍ ČÁSTI NEJSOU DALŠÍM OSOBÁM PRONAJÍMÁNY. OBJEKT JE URČEN POUZE PRO JEDNU SKUPINU!!! Jde o zrekonstruovaný objekt bývalé zemědělské usedlosti, u které byl zachován původní charakter stavby. Svojí polohou poskytuje dostatek soukromí pro rodinnou dovolenou. V nedalekém okolí statku naleznete mnoho zajímavých turistických i sportovních aktivit během celého roku.
Vybavení a služby
Objekt nabízí ubytování pro 12 plus 2 přistýlky ve 3. ložnicích (3x čtyřlůžkový) s možností přistýlky. K dispozici 2x dětská postýlka. Stylově vybavená prostorná světnice, samostatná kuchyň, 2x WC, prostorný sprchový kout. Pronajímatel si vytápí sám v krbových kamnech s výměníkem. Otop zajišťuje provozovatel. Příjezd k objektu po obecní komunikaci. Parkování přímo u objektu. Stravování samostatně v objektu. V kuchyni je lednice s mrazákem, sklokeramická deska s vestavnou troubou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice. Televize, Wifi.

Pobyt s domácím zvířetem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Sportareály se zimními a letními aktivitami: České Petrovice, Bartošovice, Dolní Morava, Červená Voda, Čenkovice, Říčky • Kultura: Muzeum řemesel Letohrad, muzeum Sýpka v Rokytnici v Orl., kostel Neratov, klášter Hedeč • Zámky, hrady (Litice, Potštejn, Doudleby n. O., Častolovice) • Pěší turistika, cykloturistika • Bunkry a vojenská opevnění (Hanička, Bouda) • Přechody do Polska • Možnosti koupání: přehrada Pastviny, bazén Mezilesí, koupaliště Jablonné nad Orlicí, aquapark Žamberk, koupaliště Letohrad, koupaliště Rokytnice v Orlických horách, koupaliště Písečná - Rubínek, koupaliště Králíky, aquapark Ústí nad Orlicí.